O mnie

Hmm, więc chcesz dowiedzieć się czegoś o autorze tego bloga?

Dobrze, ale robisz to jednak na własne ryzyko.

Nazywam się Radek Kowalik. Za dnia jestem Marketing Managerem, nocami zmieniam się w blogera. Interesuję się szeroko rozumianą popkulturą, nowymi technologiami, a także poprawianiem jakości swojego życia.

Z tego ostatniego powodu po raz n-ty wracam do blogowania.

W ramach eksperymentów, jakie przeprowadzam w moim życiu i wiedzy zdobywanej z czytania i słuchania mądrzejszych od siebie, staram się wprowadzać w swoje życie zasady, które mają poprawić jego jakość.

Czy mi to wychodzi? Miejscami tak. Z tego też powodu tematyką tego bloga jest coś, co można określić “zdrowym autorozwojem”. Frazę tę wziąłem w cudzysłowie, bowiem wiem, jak bardzo w polsce szeroko pojęty rozwój osobisty zdominowany został przez tzw. “kołczów”. Nie jestem jednym z nich i nigdy nie będę. Nie jestem diamentem, nie czuję się zwycięzcą. Nie dam sobie po mordzie, żeby wyzwolić jakieś wewnętrzne przekonanie o samozajebistości. Nie leczę raka dotykiem, cuda działam tylko w soboty, pod warunkiem, że wypadają w dni nieparzyste.

Na tym blogu opisuję rzeczy, które przetestowałem na własnej skórze, aby moje życie stawało się powolutku coraz lepsze. Oto jego przebieg, od leniwca zalegającego na kanapie po… no właśnie, sam nie wiem, co przyniesie przyszłość.

Chcesz to sprawdzić razem ze mną? Pozostańmy w kontakcie.

[tutaj miejsce na newsletter]

Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej, zerknij do wpisu: Cześć, jestem Radek. Oto, co musisz o mnie wiedzieć!.